[Wikirobota] Szablon:Książka infobox

a_bach w poczta.onet.pl a_bach w poczta.onet.pl
Pon, 17 Mar 2008, 01:31:10 CET


On Thu, 13 Mar 2008 21:59:38 +0100
picus-viridis wrote:

> > Jestem tu zwykłym laikiem, niemniej moim skromnym zdaniem taki misz-masz czcionki czarnej, czarnej wytłuszczonej, niebieskiej, niebieskiej wytłuszczonej i czerwonej, pal licho już te kolory tła (choć rzeczywiście delikatnie różne), plus duża wytłuszczona czcionka tytułu - to trochę za wiele.
> > 
> > Pozdrowienia,
> > michał.
> Ja zaś chciałbym spytać, jak zaszablonujemy Polski Słownik Biograficzny (75 latek już ma, nowe zeszyty wychodzą, zaś ISBN wspólny dla całości), wielotomowe encyklopedie, różniące się treścią wydania znaczących książek ("Robot" Snerga, "Dialogi" Lema i ileś tam wersji Cyberiady, "Miazgę" Andrzejewskiego - która ma conajmniej 3 wersje, no i "Faust" Goethego). A, i jeszcze taka "Biologia" Claude Villee (ciekawe, że w Wikipediach śladu po nim nie ma); 1. wydanie w latach 50. XX wieku. Gdy się z tego uczyłem, to już było DNA.

Nie bardzo rozumiem, chodzi oproblem szablonowania dzieł mających wiele wydań, czy posiadających wiele części czy jeszcze o coś innego chodzi? Mi bardziej chodziło o wygląd szablonu, nie zaś o jego zawartość (btw. ten szablon nie posiada ISBN a więc ilość wydań nie ma znaczenia).

A_Bach
_______________________________________________
Wikirobota mailing list
Wikirobota w tools.wikimedia.pl
http://tools.wikimedia.pl/mailman/listinfo/wikirobota

GDJ trwaWięcej informacji o liście dyskusyjnej Wikirobota