[Wikirobota] Ostatnie zmiany

Karol kamikaze007 w o2.pl
Śro, 9 Sty 2008, 23:18:06 CET


> > Witam,
> > 
> > Kiedyś na GDJ w Częstochowie była mowa o ostatnich zmianach, nie jestem pewien ale WarX wspominał o tym jakie to jest potężne narzędzie którym dysponujemy (i chyba jedyne tak potężne bo nad wyszukiwarką to chętnie bym się rozpłakał:). Padła również propozycja ostatnich zmian w obrębie dowolnego fragmentu drzewa kategorii w przestrzeni głównej. Chciałbym zapytać czy można by pójść krok dalej i wprowadzić to w życie pisząc do Leafnode z prośbą o rozszerzenie możliwości LiveRC. Wg mojej wizji pojawiłbaby się druga zwijana lista obok "przestrzeni" z kategoriami. Co Wy na to?
> > 
> > Karol007
> 
> Jasne. Jeśli by to było możliwe w każdym Wikiprojekcie można by "ustawić" OZ pod konkretną Kategorię i rozwijałoby się to na górze Wikiprojektu (bazowo byłoby wyłączone). Chodzi mi o coś takiego:
> 
> http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikiprojekt:Biografie
> 
> na górze jest taka mikrotabelka jak na OZ - pod nią rozwijają sie LiveRcowe OZ dla kategorii biografie powiedzmy ustawione na 25 ostatnich zmian - od razu byłoby przyjemniej pracować. :)
> 
> przykuta
>


Dobry pomysł z tym okienkiem, rozumiem, że np. dla wspomnianego projektu biografie, OZ obejmowałoby kategorię biografie i wszystkie jej podkategorię, bo o takie coś mi chodzi. Obecnie każda kategoria ma coś w rodzaju "obserwowane", ale nie ma możliwości wybrać większego fragmentu drzewa. Zastanowiła mnie jeszcze tylko jedna rzecz (to odnoście wspomnianych 25 OZ). W tej chwili OZ jak się uruchamia i np. jak mam ustawione na 100 ostatnich to one się wyświetlają do czasu zapełnienia listy i są często w innej kolejności niż wskazuje na to czas edycji. Nie wiem czy jest tak tylko u mnie czy u Was też. Dodatkowo przydałby się przycisk zgłaszania ek (zapytam) ale skoro go nie ma to może jakieś małe zabezpieczenie przed nadmiarem pochopnych zgłoszeń. W takim razie trza by się skontaktować z opiekunem narzędzia, pomyślę i w przyszłym tygodniu napiszę mu naszą propozycję, jeśli wpadniecie na coś jeszcze to dajcie znać.

Karol007
_______________________________________________
Wikirobota mailing list
Wikirobota w tools.wikimedia.pl
http://tools.wikimedia.pl/mailman/listinfo/wikirobota

GDJ trwaWięcej informacji o liście dyskusyjnej Wikirobota