[Koalicja-l] zaproszenie na spotkanie o maszynowej analizie danych / text and data mining

Klaudia Grabowska klaudia.grabowska w gmail.com
Śro, 15 Cze 2016, 09:12:11 CEST


Witajcie,

W ramach projektu FutureTDM <http://centrumcyfrowe.pl/projekty/future-tdm/>, prowadzonego w konsorcjum międzynarodowym w programie Horizon 2020, Centrum Cyfrowe <http://centrumcyfrowe.pl/> organizuje spotkanie o prawnych i ekonomicznych barierach ​rozwojach ​text and data mining (maszynow​ej​ analiz​y​ danych i tekstu). Na spotkanie zapraszamy praktyków - naukowców​, ​start​'​upy, ​także prawników/czki i ekonomistów/tki zainteresowanych tą tematyką.

 Knowledge Cafe odbędzie się 21 czerwca w Campus Warsaw w godz. 15:00-17:00.  Będziemy wdzięczni za także przekazanie tej informacji współpracującym osobom zainteresowanym tą tematyką.

Dla nauki i biznesu TDM jest narzędziem przyszłości w pracy z danymi i właściwa diagnoza barier oraz koniecznych warunków prawnych i ekonomicznych jest kluczowa dla utworzenia właściwych ram wolności naukowej i gospodarczej w tym zakresie na poziomie UE. 

Szczegóły dot. lokalizacji, rejestracji i formatu można znaleźć tutaj <http://centrumcyfrowe.pl/knowledge-cafe-o-przyszlosci-text-data-mining-21-czerwca/>. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Z pozdrowieniami,
Klaudia Grabowska

Centrum Cyfrowe
Creative Commons Polska

-------------- następna część ---------
Załącznik HTML został usunięty...
URL:  <http://listy.wikimedia.pl/pipermail/koalicja-l/attachments/20160615/e2a7151c/attachment.html>


Więcej informacji o liście koalicja-l